Samandıra’da Meltem Hanım’a Elektrikli Şömine Yapıldı

Referans Açıklaması
Meltem Hanım ve Yavuz Bey Internet sitemizden bize ulaştılar ve kataloglardan gördükleri bir modeli evlerine uygulamamızı istediler. Fakat evin içine şömine yapımı esnasında toz vb. dağılacağını düşündüklerinden yaptıramadıklarını söylediler. Atölyemizde hazırlayıp duvara monte edebileceğimizi söyledik ve bu şekilde anlaştık. Kayrak taşı ve eskitme bir modelde karar kılınmasının ardından uygulamaya geçtik.

Uygulama 1. Gün :
Atölyede hazırlamış olduğumuz Ytongu belirlenen ölçülerde işledik. Köşebentden karkas yapıp kaynatarak ve çelik dübellerle Ytongu vidaladık. Son olarak file çektik ve kurumaya bıraktık.Uygulama 2. Gün :
Köşe birleşimlerine hoş duracağını düşündüğümüz kahverengi olan Andezit taşından çerçeveleri yaptık ve monte ettik. Kayrak taşlarını işlemeye başladık ve bitirip kurumaya bıraktık.

Uygulama 3. Gün :
Modelimizin üstüne oturtacağımız masif kütüğün eskitme işlemlerini tamamladık ve eskitme verniğini uygulayarak montaja hazır hale getirdik.

Uygulama 4. Gün :
Aracımıza atölyeden yüklemeleri yaptık ve montaja hazır hale geldik. Herhangi bir sorun yaşamadan montajımızı yaptık ve müşterimize teslim ettik.
Samandıra - İstanbul
 
Referans Detayları
Kategori: MODERN ŞÖMİNE
Yapıldığı Tarih: MART 2019
Etiketler: ANDEZİT TAŞI, KÖŞEBENTDEN KARKAS, MASİF KÜTÜK, ESKİTME VERNİĞİ
Çalışma: YASİN USTA
Buy now