BİOETANOL ŞÖMİNE

YASİN USTA & DELTA ŞÖMİNE
Ateş kadar insanlık tarihiyle özdeş ve ateş kadar insanoğlu ile iç içe olan çok az şey vardır şu yeryüzünde. Bundan yüz binlerce yıl öncesinde mağaralarda yaşayanlar için yıldırım düşmesi yada orman yangınlarında görebildikleri ateş aslında kutsal bir armağandı.

Ateşi kullanmayı öğrendikçe insanlık gelişti ve ilerledi. Isınıldı önce ateşle ve aydınlandı, gece karanlığından kurtuldu insanlar. Sonra başka kabilelerden ve hayvanlardan korunmak için kullandılar ateşi.

Tarlaları ateş sayesinde ekilebilir hale getirdiler, çanaklar, çömlekler ve çeşitli aletler yaptılar. Tarih, bir dönem ateşe tapanları kaydederken sonraları metali eritip modern dünyanın temellerini kuranları kaydetmiştir.

Ateş demek aslında sıcaklık demektir, parlaklık, canlılık ve hareket demektir. Işık veren, aydınlatan ateş aynı zamanda insanın pırıltısını simgeler.

Belki bütçeniz, belki eviniz, yaşam alanınız müsait olmayabilir şömine almak için, belkide farklı bir çözüm arıyor olabilirsiniz. Öyleyse dumansız, kokusuz ve kolay taşınabilir bioetanol şömine almayı düşünmez misiniz?

NEDEN BIOETANOL ŞÖMINE ALMALISINIZ?

- Öncelikle bu üründe duman ve koku olmadığından evinizde tüm odalar için düşünülebilir ve çocuklarınız açısından güvenlidir.

- Bunun yanı sıra kullanılan yakıt likit (sıvı) halde olduğundan ev için tadilata gerek yoktur.

- Bioetanol Şömine de öne çıkan özellik ise kolay taşınabilir olması. Salona, çocuk odasına, yatak odasına hatta teras kata dahi koyabilirsiniz.

Çevreci yönü yüzünüzü güldürecek, duman yok ! kül yok! koku yok !

İstediğiniz özelliklerde ürün temin edebileceğimiz gibi çok uygun fiyatlarda kendi imalatımız olan krom metal gövdeli bioetanol şöminelerimizle de hizmetinizdeyiz.

Buy now